#2014-04-25 03:40:22 

berenique29

Użytkownik

W mojej opinii imprezy rajdowe to niezwykle oryginalny pomysł na integrację w firmie. W moim zakładzie bywały już imprezy tego typu i nie uważam, by komu było z tym źle. Ponad to zainteresowała nas usługa w stylu segway wynajem. Okazja do przejażdżki tym ciekawym pojazdem była bardzo ciekawym wspomnieniem. Pracownicy bardzo dobrze wspominają tamto wydarzenie i mnóstwo osób w przedsiębiorstwie dopytuje się już, w jakiej dacie będzie zorganizowane kolejne spotkanie tego typu. W sumie, może my też stworzymy je już za parę tygodni, aura nam sprzyja, po co zwlekać? : )
#2014-04-25 05:35:51 

Paprodziad

Użytkownik

Cała nasza firma doskonale się bawiła na stworzonej jakiś czas temu imprezie firmowej, zrobionej w stylu imprezy rajdowej. Jedna z atrakcji, które nas wtedy oczekiwały to symulator jazdy. W ten sposób także pracownicy nie posiadający uprawnień do prowadzenia auta mogli się zobaczyć co to znaczy prowadzić auto. Poza tym fajnie było ograć w ten sposób przełożonych. ; ) Chociaż ten jeden raz zwykli zatrudnieni mieli okazję im przedstawić swoją wyższość w czymś, ha ha. ; ) Już nie jesteśmy w stanie się doczekać powtórnej okazji do złojenia im skór na wirtualnym torze.
#2014-04-25 06:38:07 

Anka_DD

Użytkownik

Zrobienie imprezy rajdowej dla firmy to nie problem. Ważne jest to, aby mieć fajny pomysł. Mam spore w tym doświadczenie, gdyż wiele razy już coś takiego organizowałam. Jakiś czas temu szef chciał, by zorganizowała imprezę rajdową dla 10 osób. Dla mnie to sama przyjemność. Znalazłam świetny tor, który był położony w parku. Pomyślałam, żeby żadna osoba nie musiała wlec się na tor, to zapragnęłam znaleźć wypożyczalnię dwuśladowych segway'ów. Za pomocą ich każdy mógł na spokojnie jeździć po parku. Wiele osób było zaciekawionych tym pomysłem, tym bardziej, że nie jeździli tym sprzętem. Sama uwielbiam jeździć segway'ami. więc wiem ile to da radochy. Impreza rajdowa wyszła wspaniale. Wszyscy byli zadowoleni. : D
#2014-04-25 07:13:56 

connecting_people

Użytkownik

Cieszę się, że mam tutaj sposobność pogadać z ludźmi, którzy tak samo stoją przed zadaniem organizacji imprezy integracyjnej. Zdradzę Wam, że kompletnie nie posiadałam zamysłu na to, jak takie spotkanie mogłoby przebiegać. Ale plan, jakiego jednym z punktów jest innowacyjna szkoła bezpiecznej jazdy przedstawia się zupełnie sympatycznie. Chyba również go wprowadzę w czyn. : )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015