#2017-03-21 04:14:59 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Witajcie. W niedługim czasie planuję przeprowadzkę do większego mieszkania i potrzebne mi są wytrzymałe pudła przeprowadzkowe. Wiecie, gdzie można takie kupić?
#2017-03-21 04:42:29 

strzygonia

Użytkownik

Posty: 41

Skąd:

Wiek:

Ja znalazłam ciekawą ofertę pudeł kartonowych na stronie internetowej http://producent.kartop.com.pl/. Jest to stronka uznanego producenta wysokiej jakości opakowań z tektury. W jego ofercie znajdują się różnej wielkości pudła z tektury litej bądź warstwowej, w wariancie naturalnym albo bielonym. Opakowania te są pojemne i mocne – dobrze wytrzymują określony ciężar.
#2017-03-21 06:28:39 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Dzieki za link. A który rodzaj pudeł spośród rodzajów dostępnych w ofercie tego producenta uważasz za najlepszy do przeprowadzki?
#2017-03-21 09:18:24 

strzygonia

Użytkownik

Posty: 41

Skąd:

Wiek:

Jak dla mnie najlepsze są tradycyjne pudła klapowe, o których można przeczytac pod linkiem http://producent.kartop.com.pl/pudla-kartonowe. Są praktyczne i wykonane z tektury o dobrych parametrach użytkowych.
#2017-03-21 11:19:02 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Rozumiem. A w jaki sposób składa się zamówienie u poleconego przez Ciebie producenta opakowań kartonowych?
#2017-03-21 11:52:02 

strzygonia

Użytkownik

Posty: 41

Skąd:

Wiek:

W wiadomości wysyłanej do producenta należy podać rodzaj pojemnika klapowego, fasonowego lub innego z katalogu proponowanych przez niego produktów. Do tego należy podać barwę oraz rodzaj tektury, a także trzy wymiary: długość, wysokość oraz szerokość pudełka. Oczywiście trzeba też podać ilość zamawianych sztuk. Jeśli złożenie takiego zamówienia sprawiłoby Ci kłopot, wówczas możesz skontaktować się z przedstawicielami firmy produkującej te pudełka telefonicznie, a oni profesjonalnie Ci doradzą, jakie i ile opakowań wybrać, a także odpowiedzą na Twoje inne ewentualne pytania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015