#2017-04-24 02:57:08 

Paprodziad

Użytkownik

Jak zaznaczyłem w temacie, szukam serwisu klimatyzacji w Poznaniu. W moim sklepie klimatyzacja działa coraz gorzej i najprawdopodobniej potrzebuje drobnych napraw. Macie jakiegoś zaufanego specjalistę?
#2017-04-24 03:32:40 

giant

Użytkownik

A z jakiego konkretnie systemu korzystasz? No i przede wszystkim ile ma lat?
#2017-04-24 04:59:18 

Paprodziad

Użytkownik

System obejmuje kilka klimatyzatorów, więc zakładam, że jest to VRV, a w kwestii wieku całego obiegu nie jestem w stanie nic powiedzieć. Kiedy kupiłem budynek dwa lata temu to klimatyzacja była już zainstalowana. Dlaczego pytasz?
#2017-04-24 06:23:27 

giant

Użytkownik

Często naprawa leciwych systemów jest nieopłacalna, a w szczególności jeżeli korzystasz z dużego zestawu kilku klimatyzatorów. Może warto zastanowić się nad czymś nowym? Tak czy siak mogę polecić Ci serwis klimatyzacji z Poznania, a oni już doradzą Ci co zrobić dalej z problemem. Wszelkie informacje oraz wcześniejsze realizacje znajdziesz pod linkiem http://www.ice-klima.pl/serwis-klimatyzacji.html. Jest tam też na pewno kontakt do firmy.
#2017-04-24 08:21:35 

drewniana_deska

Użytkownik

O! Naprawiali mi klimatyzację w domu i w samochodzie i za każdym razem spisali się świetnie. Co do opinii o wymianie na nową to zgadzam się z kolegą, bo miałam starą klimatyzację i wymieniłam na nową - różnica jest ogromna. Przede wszystkim rachunki za prąd są niższe, więc inwestycja by Ci się zwróciła dość szybko.
#2017-04-24 08:34:38 

Paprodziad

Użytkownik

Zastanowię się jeszcze nad wszystkim. Najpierw niech ktoś przyjedzie zobaczyć to wszystko. Przecież opinia specjalisty liczy się przede wszystkim. Dziękuję Wam za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015