#2014-04-25 04:19:35 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Aby podarunek był udany, najwartościowszy zakup to kable hdmi. Dla mojego męża to świetny podarunek, on wydaje mnóstwo forsy na tego typu nowinki elektroniczne. Świetnie pamiętam, gdy kiedyś prawie że całe wynagrodzenie na to przeznaczył, jednakże wybaczyłam mu, ponieważ wiele zarabia i byliśmy w stanie dalej wyżyć. Łukasz ma przeróżne gadżety w domu, jednakże wiecznie mu mało. To naprawdę jego hobby. Ale mamy też inne zainteresowania. Lubimy wspólnie podróżować, głównie w sezonie letnim. Zwiedziliśmy już prawie całą Polskę. Jestem szczęśliwa, że pasje mojego mężczyzny nie ograniczają się tylko do gadżetów. Wiele czasu spędzamy wspólnie. 
#2014-04-25 07:00:45 

strzygonia

Użytkownik

Ciężko powiedzieć jaki można by było zakupić gadżet elektroniczny swojemu mężczyźnie. Nie wiem, gdyż mój partner tym się nie interesuje. Jednakże moja przyjaciółka gadała, że tuner dvbt to bardzo fajny podarek dla miłośnika elektroniki. Tak czy inaczej kupuje się taki prezent, aby zadowolić jubilata i kłopot rozwiązany. Dlatego nie kumam tej gadki. Sądzę, że są fajniejsze rzeczy do pogawędki, przykładowo jakie najbardziej lubimy potrawy. Nie rozumiem. Spadam stąd. Do widzenia!
#2014-04-25 09:13:39 

connecting_people

Użytkownik

By małżonek był usatysfakcjonowany warto mu zakupić monitoring cctv. Muszę powiedzieć, że sama chciałabym cokolwiek takiego otrzymać w prezencie. Jednakże niestety mój ukochany najczęściej zapomina o moich imieninach. Jest mi ogromnie przykro z tego względu, niekiedy mu to przypominam, jednak on sobie zupełnie się tym nie zamartwia. Postanowiłam sobie, że za jakiś czas też zapomnę o jego imieninach. 
#2014-04-25 11:02:30 

zmora

Użytkownik

Zawsze uważałam, że antena dvbt to doskonała inwestycja w prezent. Taki gadżet na pewno chciałby posiadać niejeden facet. Mój małżonek każdą forsę przeznacza na takie gadżety elektroniczne, a ja mu bez przerwy powtarzam, żeby nieco się opamiętał, bo niekiedy u nas jest trudno z pieniędzmi. Jednakże on oczywiście ma swoje zdanie. Czasami jego postępowanie jest nieracjonalne. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015