#2017-09-28 06:17:21 

sandoval

Użytkownik

Pytanie moze brzmi jak masło maślane ale w czasach kiedy masło niekoniecznie jest masłem chyba ma sens :P. Całkiem na serio - jaką my konsumenci mamy gwarancje że producenci zdrowej żywności faktycznie produkują zdrowo? Których ewentualnie polecacie, a których mozna śmiało wpisać na czarną listę?
#2017-09-28 07:09:49 

strzygonia

Użytkownik

No fakt, że masła się strasznie popsuły w ciągu ostatnich 5 lat. Mąka i pieczywa są nie lepsze. Odpowiadając na twoje pytanie chyba po prostu trzeba sprawdzać samemu. paradoksalnie jesli cierpisz na uczulenie na gluten albo coś takiego to nawet lepiej bo wtedy wyjdzie kto oszukuje a kto nie.
#2017-09-28 10:07:12 

sandoval

Użytkownik

Chociaż raz choroba moze być pożyteczna :P. Nie chciałbym jednak chorować także prosze o inny pomysł.
#2017-09-28 11:06:40 

kastanieta

Użytkownik

bardzo dobre opinie ma http://www.pronatura.com.pl/. Kupuję tam od dwóch lat i też jestem zadowolona wiec proponuje wciagnac na białą listę :). Zdążyłam się już przekonać że to producent zdrowej żywności bo produkty nie uczulają i są smaczniejsze niż ze sklepu. Znajoma jest laborantką i przeprowadziła dla siebie podstawowe testy porównawcze z marketowymi mąkami i makaronami. Wyniki były jednoznaczne - właściwie brak chemikaliów. Śladowe ilości wzięly się pewnie z deszczów i powietrza ale tego nijak się nie uniknie.
#2017-09-28 12:04:21 

sandoval

Użytkownik

No to super. Fajnie że odpisałaś bo aż zacząłem wierzyć że można mieć problemy z ukłądem pokarmowym a jednoczesnie normalnie zyć :)
#2017-09-28 13:02:50 

kastanieta

Użytkownik

W tej dziedzinie jestem ekspertką :D. Mąż bezglutenowiec z drażliwym jelitem a córka jak narazie tylko ma uczulenie na gluten. Żyjemy normalnie, jemy normalnie, nie ma z niczym najmniejszych problemów także będziesz zadowolony z zakupów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015