#2017-12-21 23:15:02 

Paprodziad

Użytkownik

Wiecie może kto zajmuje się szambami w okolicach Poznania? Buduję dom i chcę zainstalować duże, przyzwoite i szczelne zbiorniki, żeby nie bawić się w ciągłe wyciąganie tego…. Nie mam tylko namiarów na żadnego instalatora czy producenta. Pomoże ktoś?
#2017-12-21 23:49:09 

giant

Użytkownik

Coś mi się obiło o uszy. Zdaje się, że ktoś to zakładał takie duże betonowe szambo we Wrześni. Już wiem, mój sąsiad, pamiętam że wszyscy patrzyliśmy, jak je zakładali. Ale nie pamiętam nazwy wykonawcy.
#2017-12-22 00:21:36 

drewniana_deska

Użytkownik

Mój brat montował właśnie chyba takie o jakie tobie chodzi. To były takie potężne prostokątne zbiorniki. Robiła mu to ta firma: http://bielsko-biala.fabeton.pl/ o ile wiem, jest bardzo zadowolony. Teren tam trudny więc najpierw doradzili jakie a po kilku dniach przywieźli i zainstalowali. Przyjechali ze swoim sprzętem i trwało to naprawdę niedługo. Nie ma żadnych problemów, nic nie śmierdzi, nie wycieka, czyli musi być szczelne.
#2017-12-22 00:31:02 

Paprodziad

Użytkownik

No mnie też i o tą szczelność by chodziło. Ochrona środowiska się zaraz będzie czepiać a i sam nie chcę, żeby coś tam do wód gruntowych się przedostawało.
#2017-12-22 03:29:15 

maximus

Użytkownik

Moja firma też byłaby zainteresowana takim betonowym szambem W Rumii jest jeszcze wiele takich miejsc, gdzie o kanalizacji można zapomnieć. Słyszeliśmy, że jest w Polsce producent doskonałych zbiorników do tego celu, ale jeszcze się tym nie zajęliśmy. Najwyższy czas się tym pomyśleć, zanim Sanepid nam na głowę nie wejdzie.
#2017-12-22 06:22:13 

drewniana_deska

Użytkownik

Ten zakład o którym pisałam wcześniej działa na terenie całej Unii Europejskiej, to może o nich słyszeliście?
#2017-12-22 08:02:10 

sandoval

Użytkownik

Ja pracuję w dużym zakładzie produkcyjnym, który też nie miał dostępu do kanalizacji. Parę miesięcy temu zdecydowaliśmy się na kilka szamb betonowych w Grudziądzu i teraz zero problemów, wszystko hula jak należy, jeszcze nawet nie musieliśmy wybierać nieczystości.
#2017-12-22 09:42:26 

J-23

Użytkownik

A myślicie, że przyjechali by mi zamontować takie szambo betonowe w Lubawce? Ze starym już naprawdę nie daje rady. Co rusz się zapycha, zawsze wtedy jak jest najbardziej potrzebne. Mam już serdecznie dość.
#2017-12-22 09:59:55 

drewniana_deska

Użytkownik

A czemu by nie? Jak jeżdżą po Europie to i do Lubawki dojadą. Ja się teraz zastanawiam, czy nie zamówić u nich zbiornika na deszczówkę. Tyle się tej wody marnuje, a była by jak znalazł do podlewania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015