#2018-01-09 16:22:36 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Ostatnio znalazłem w internecie fajne zdjęcie aranżacji wnętrza. Na ścianie była taka fototapeta z dużym mostem. Zastanawiam się teraz, czy jest różnica między naklejaniem takiej a zwykłej tapety? Czy da się to zrobić samodzielnie? Gdzie znajdę jakiś większy wybór fototapet?
#2018-01-09 19:20:20 

maximus

Użytkownik

Posty: 74

Skąd:

Wiek:

Jakiś czas temu naklejałem taką fototapetę w pokoju syna i z doświadczenia powiem ci że trochę gorzej się to robi. Nie ma zbyt dużej różnicy ale fototapeta jest mniej elastyczna i trzeba za pierwszym razem dobrze ją nałożyć żeby nie było powietrza pod spodem.
#2018-01-09 22:08:26 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

Bez problemu zrobisz to samodzielnie tylko trzeba trochę uważniej to robić. Pierwszy raz jak naklejałem to faktycznie, wyszło mi kilka baboli i po ponad roku zmieniałem to znowu. Za drugim razem dużo lepiej poszło, ale dam ci dobrą radę, nie rób tego samemu ;)
#2018-01-09 23:34:09 

zmora

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek:

Jeżeli chodzi o fototapety mosty i inne wzory znajdziesz na stronie sklepu internetowego pod adresem http://naklejkomania.eu/621-fototapety-mosty. Bardzo polecam ten sklep bo nie tylko mają tam naprawdę duży wybór takich rzeczy do dekoracji ale ich jakość jak za te pieniądze jest naprawdę dobra :) Zamawiałam tam wiele razy i za każdym razem będę polecać.
#2018-01-10 02:18:08 

loteria

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Toruń

Wiek: 44

Tak jak koleżanka wyżej pisała, produkty od firmy KM Studio są naprawdę godne polecenie. Pierwszy raz zamówiłam u nich takie naklejki na ścianę do pokoju dziecka, później kupiłam dwa obrazy do sypialni i pokoju dziennego. W najbliższym czasie na pewno też zrobię jakieś zamówienie bo szykuje się mały remont :) Naprawdę warto.
#2018-01-10 04:47:14 

poduszkowiec

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Garwolin

Wiek: 28

Znajomy kiedyś mi mówił o tym sklepie jak szukał paneli szklanych do kuchni. Nie wiem czy w końcu kupił na tej stronie bo nie pytałem ale te panele które ma zamontowane naprawdę fajnie wyglądają. Kuchnia wydaje się dużo droższa niż była w rzeczywistości.
#2018-01-10 06:03:59 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

Wysłałam ci link do strony którą nie tak dawno znalazłam. Jest to taki generator gdzie możesz zamówić sobie fototapetę o konkretnym wymiarze po wrzuceniu swojego zdjęcia na serwer. Nie wiem dokładnie jak z jakością ale wiele osób chwali tą stronę.
#2018-01-10 08:34:57 

sandoval

Użytkownik

Posty: 42

Skąd:

Wiek:

Generator mnie nie interesuje, bo nie mam swoich zdjęć ale strona o której pisaliście jak najbardziej. Zaraz zobaczę co tam mają i spróbuję coś wybrać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015