#2018-01-22 15:49:13 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

Hej wszystkim. Lekarz stwierdził u mnie atopowe zapalenie skóry. Mam przepisane specjalne leki które mają pomagać ale chciała bym zasięgnąć porady. Czy ktoś z was stosował jakiś krem który łagodzi objawy? Zależy mi na czymś skutecznym i w dobrej cenie.
#2018-01-22 17:53:08 

loteria

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Toruń

Wiek: 44

Polecam zajrzeć na stronę aptekamini.pl bo jest tam sporo dobrych kremów. Szczególnie warto wziąć pod uwagę produkty z serii emolium. Mają bardzo skuteczne preparaty wspomagające naturalne mechanizmy skóry i są relatywnie tanie. Stosowałam ich balsam i działa świetnie!
#2018-01-22 19:50:23 

J-23

Użytkownik

Posty: 28

Skąd:

Wiek:

Jak masz takie problemy ze skórą to warto kupić kilka kosmetyków do jej pielęgnacji. Na pewno pierwsze co to jakiś balsam do kąpieli, nie polecam używania żeli z marketów. Dodatkowo jakiś krem nawilżający i balsam kojący. Moja córka miała takie problemy ale od kiedy dba o skórę to są one dużo mniejsze :)
#2018-01-22 22:21:50 

zmora

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek:

Akurat Apteka Mini ma bardzo bogatą ofertę jeżeli chodzi o preparaty stosowane przy atopowym zapaleniu skóry. Szczególnie polecam produkty Bioderma. Ich cena jest trochę wyższa niż pozostałych na stronie ale i skuteczność dużo lepsza. Stosowałam i wiem co mówię ;)
#2018-01-22 23:57:48 

gamer

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ełk

Wiek: 19

Z firm które robią dobre kosmetyki do pielęgnacji skóry warto też wspomnieć o Avene. W ofercie mają różne balsamy, kremy i wiele więcej. Firma tak jak i emolium specjalizuje się w problemach związanych ze skórą więc ich kosmetyki działają naprawdę dobrze.
#2018-01-23 01:01:57 

zab_glupoty

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Chojnice

Wiek: 22

Na https://www.aptekamini.pl/category/dermokosmetyki-do-ciala-skora-atopowa jest spora oferta i tam masz same kosmetyki do skóry atopowej. Jedne działają lepiej, drugie gorzej ale warto spróbować kilku i sprawdzić na własnej skórze.
#2018-01-23 02:50:31 

stara_panna

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Ryki

Wiek: 18

Stosowałam tylko produkty avene ale mogę powiedzieć że mają naprawdę fajny wpływ na skórę. Od kiedy stosuję ich krem moja skóra jest nawilżona i elastyczna. Mam dużo mniejsze skłonności do podrażnień i innych problemów.
#2018-01-23 05:37:47 

drewniana_deska

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Kraków

Wiek: 44

W internecie możecie też znaleźć dużo naturalnych sposobów na nawilżenie skóry przez co problemy nie będą tak często występować. Nie ma nic gorszego dla rozwoju choroby jak sucha skóra.
#2018-01-23 08:12:11 

kastanieta

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Katowice

Wiek: 39

Wybrałam na razie dwa i zobaczymy co to da. Jeżeli będą jakieś mega pozytywne efekty stosowania to na pewno dam znać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015