#2014-04-29 03:49:43 

sandoval

Użytkownik

Moim zdaniem bardzo łatwo zorganizować imprezę rajdową dla spółek. Odkąd tylko pamiętam, to od dawna zajmowałem się robieniem tego rodzaju spotkań. Ja nie widzę nic w tym trudnego. Wystarczy znaleźć dobrą firmę, która umożliwi nam dużo atrakcji. Ja taką odnalazłem przypadkowo. Przechodząc ulicą dostałem broszurę, a na niej napisane było ogromnymi literami wynajem symulatorów. Pomyślałem, tak to jest to! Wyszło na jaw, że miałem styczność z firmą FSWO. Zatelefonowałem do nich, zapytałem o calutką propozycję i oprócz segway'ów wynająłem kilka symulatorów. Nikt z mojej spółki nie był na czymś takim. To tym bardziej to była dla mnie podwójna frajda, że mogłem zorganizować coś nowego. Dojechaliśmy na miejsce, wszyscy byli zaskoczeni. Ale imprezka udała się bardzo. Chyba nikogo nie było kto by się bardzo źle bawił. No cóż mogę powiedzieć. Aaaa właśnie nie dopisałem, że ceny były bardzo korzystne. Każdy kto szuka pomysłu na imprezę rajdową dla swojego przedsiębiorstwa, powinien skontaktować się z FSWO. Polecam gorąco!

#2014-04-29 05:46:50 

strzygonia

Użytkownik

Moja marka postanowiła zatrudnionym w niej ludziom stworzyć coś nietypowego w kwestii imprez integracyjnych. Jak często da się organizować ciągle weekendowe wycieczki w Karkonosze i tym podobne pomysły... Długo zastanawialiśmy się nad dobraniem właściwego planu na tego typu imprezę. Jeden z pracowników wreszcie wpadł w Internecie na informację marki FSWO Imprezy Rajdowe i wspólnie przyznaliśmy, że to rewelacyjny pomysł. Jednym z planów, które poradziła nam ta marka jest bardzo ciekawa akademia bezpiecznej jazdy. A, że sporo spośród załogi mojej firmy to akurat kierowcy, tego typu pomysł na spędzenie ostatnich dni tygodnia to przyjemne z pożytecznym. Integracja zatrudnionych w firmie i podszlifowanie ich zdolności w pracy. Z satysfakcją więc przystaliśmy na tego typu plan.
#2014-04-29 07:25:34 

giant

Użytkownik

Ja się w sumie zupełnie nie znam na imprezach o charakterze rajdowym, bowiem nigdy nie partycypowałem w imprezie o takim charakterze lecz już sama nazwa sugeruje że to coś interesującego. Świetna rajdowa szkoła jazdy to miejsce gdzie ostatnimi czasy biorę udział w zajęciach. Nie tylko ulepszam swoje kompetencje w zakresie kierowania samochodem, lecz regularnie zjawiam sie także na treningach sportowych. Mam zamiar być świetnym kierowcą lecz chcę być także osobą doskonale wysportowaną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015