#2014-05-15 04:17:18 

Paprodziad

Użytkownik

Gdy ja żeniłem się, wraz z narzeczoną zamówiliśmy zespół OSR. Więcej wiadomości znajduje się w internecie np. tutaj oldschoolrockers.com.pl/zespol_coverowy Byliśmy bardzo zadowoleni z tego, w jaki sposób zespół zabawiał gości. Wykonywał świetnie covery. Repertuar kapeli to głównie piosenki rockowe, śpiewane przez sławnych artystów. W składzie kapeli są artyści, którzy mogą rozweselić każde towarzystwo. Ja wspólnie z moją drugą połówką bawiliśmy się znakomicie, tak samo jak pozostali goście. Kapela pobiera swoje natchnienie od najlepszych. Artyści ubóstwiają muzykę, niewątpliwie to ich ogromna pasja.
#2014-05-15 05:49:55 

berenique29

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem zespół muzyczny jest tysiąc razy lepszy od DJ'a. Mam w tym doświadczenie, ponieważ na moim przyjęciu weselnym był zespół muzyczny. Na początku zastanawiałam się nad DJ'em, ale to byłoby głupotą z mojej strony. Na szczęście odmieniło mi się, kiedy wpadłam na interesującą witrynę internetową oldschoolrockers.com.pl/poznanski-zespol-weselny która była własnością zespołu Oldschoolrockers. Przesłuchałam ich wykonań i byłam zaskoczona, pomimo tego, że to była rockowa kapela. Bardzo przypadł mi do gustu ich wokal. Jeszcze sprawdziła ich cennik, który jeszcze bardziej przekonał mnie do tego, że powinnam zadzwonić. Tak też zrobiłam. Dogadałam się z nimi i wynajęłam na wesele. Chyba nikt nie mógł powiedzieć, że bardzo źle się bawił. Goście z zespołu świetnie rozkręcili gości. Opuszczając wesele, wszyscy goście dziękowali mi za tak udaną imprezę. Ależ byłam szczęśliwa. Cóż mogę powiedzieć. Polecam bardzo serdecznie kapelę Oldschoolrockers!
#2014-05-15 08:49:41 

Anka_DD

Użytkownik

Myśmy razem z narzeczonym zamówili na uroczystość ślubną zespół weselny. Balanga była znakomita! Goście zostali do rana. Po tym wydarzeniu razem z Irkiem odpakowywaliśmy nasze upominki. Tego było mnóstwo. Było co oglądać. Dostaliśmy dużo rzeczy do mieszkania. Niewątpliwie będą one potrzebne. Trochę prezentów się powtarzało, lecz i tak jesteśmy zadowoleni z tego, co otrzymaliśmy. Wiele z nich będzie przydatnych do naszego mieszkania. Przynajmniej nie musimy przeznaczać forsy na wyposażenie mieszkania. Gości na ślubie było mnóstwo, toteż upominki są bardzo różnorodne. Wyposażymy nieomal cały dom ; )
#2014-05-15 10:02:34 

connecting_people

Użytkownik

Kapela jest o wiele lepsza niż DJ na przyjęciach weselnych. Moja kumpela wychodziła za mąż trzy miesiące temu i grał u niej zespół muzyczny. Za pół roku ja wychodzę za mąż i także sobie zamówię kapelę. Nawet jak wczoraj rozważałam jaką zamówić to mój sąsiad polecił mi z rockowymi dźwiękami orkiestrę na wesele. Czemu nie?! Być może ktoś taką kapelę będzie chciał, ponieważ ja osobiście nie przepadam za takimi klimatami. Dlatego, ja Wam nie pomogę. Musicie radzić sobie sami. Żegnam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015