#2014-05-16 03:45:37 

maximus

Użytkownik

Wszystkie taśmy są świetne. Chyba nigdy nie spotkałem się z tym, by któraś mi nie była przydatna. Dużo razy robiłem remont w domu, jak także mieszkaniu teściów. Taśmy zawsze mi w tych sprawach pomagały. Niedawno zakupiliśmy z Kamilą piękne lustro do naszej sypialni. Nie mogłem zrobić tam dziur, więc kombinowałem jak zamontować to lustro. Wtedy przypomniało mi się, że istnieją odpowiednie taśmy do luster. Poszukałem troszkę w Internecie i odnalazłem stronę sieciową, na której oferują różnorodne taśmy. Zamówiłem kilka sztuk. Powiem, że byłem ciekawy jak to będzie działać, ponieważ jeszcze nigdy z nich nie korzystałem. Po dwóch dniach przesyłka była u mnie. Byłem pozytywnie zaskoczony tą taśmą. Przykleiłem na niej lustro i do dnia dzisiejszego nic się nie odkleja. Naprawdę jest trwała ta taśma. Oprócz lustra jeszcze zawiesiłem na nią ramki ze zdjęciami. Fajna sprawa! ; )
#2014-05-16 04:29:39 

sandoval

Użytkownik

Najwartościowszy zakup to z całą pewnością taśmy aluminiowe. Ja z reguły wykorzystuję taśmę teflonową, konieczną do cieknącego kranu. W moim mieszkaniu non stop jest coś do roboty. Czasem mam tego dosyć. Kiedyś często wzywałem hydraulika bądź też malarza, aż wreszcie nauczyłem się robić wszystko samemu. W taki sposób zaoszczędzę dużo szmalu. A od jakiegoś czasu nie mam za wiele pieniędzy. Ciągle mi się psuje auto i muszę go odstawiać do mechanika. Jeszcze nie nauczyłem się naprawiać wozu samemu. Jak tak dalej będzie, prawdopodobnie będę zmuszony to zrobić. 
#2014-05-16 07:07:36 

giant

Użytkownik

Fantastyczny zakup to taśmy antypoślizgowe. Tego rodzaju taśma efektywnie zabezpiecza przed poślizgiem. Dla mnie to bardzo istotne, ponieważ mam w mieszkaniu matkę, która jest już w podeszłym wieku i każdy poślizg z pewnością zakończyłby się źle. Odrobinę się o nią zamartwiam, ponieważ jest coraz słabsza. Aktualnie muszę ją wyręczać we wszystkim. Cierpi na mnóstwo dolegliwości, dlatego potrzebuje permanentnej opieki. 
#2014-06-03 12:13:08 

zmora

Użytkownik

W czasie gdy wspólnie z facetem wykonywaliśmy odnowienie naszej posiadłości, kluczowe stało się malowanie. Nie nabyliśmy jednak niezbędnych przedmiotów do uchronienia mebli. Szczęśliwie przyjaciel wsparł nas ulotką, na której widniało hasło: klej do materiału. Jak dobrze się złożyło, że także on niedługo wcześniej realizował u siebie przebudowę. Właściwie to przy jego sugestii dało się kupić konieczne przedmioty w sklepie, który nam podrzucił. Właściwie sami zobaczcie: tesa.pl/przemysl/rozwiazania/naprawa Ufff, nie umiem sobie wyobrazić jak prezentowałyby się pomieszczenia w należącym do nas domu, gdyby nie solidne środki zaradcze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015