#2014-05-19 04:23:55 

J-23

Użytkownik

Moim zdaniem najfajniejsze są routery Voip. Mam wielkie porównanie, gdyż chyba miałem z piętnaście routerów i każdy posiadał jakieś niedoskonałości. Już straciłem wszelką nadzieję na to, że znajdę dla siebie odpowiedni router. Ale w końcu się udało, po wielkim trudzie oraz męce. Moja żona znalazła w sieci pewną stronę sieciową, która należała do spółki Fritzbox. Bardzo zaciekawiła mnie ich nazwa. Zalogowałem się na stronę, a tam znalazłem się w krainie routerów. Nie wiedziałem co powinienem wybrać, bo było ich wiele. Ale definitywnie zdecydowałem się na router Voip. Zamówiłem go w atrakcyjnej cenie. Po dwóch dniach paczka była u mnie. Byłem zachwycony. Net zasuwał jak powinien. Ci, którzy poszukują super routerów mogą skorzystać z propozycji Fritzbox. Bez wątpienia będą usatysfakcjonowani. Polecam serdecznie!
#2014-05-19 06:14:01 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Jakby to powiedzieć. Dla mnie modem to czarna magia. W ogóle tego nie ogarniam. Oczywiście, wiem co i jak, ale jak funkcjonuje itp., to już nie. Nawet jak coś tam się dzieje, co miałabym możliwość sama zrobić to wołam Kacpra, by mi naprawił. Ja nie chcę się do tego ruszać. A teraz szczególnie, bo mój mężczyzna zamówił nowiusieńki router i nie chciałabym go rozwalić, jak to uczyniłam ostatnio. Siedziałam przed laptopem i w pewnym momencie rozłączył mi się Internet. Chciałam to jakoś poprawić. A przy routerze stała szklanka z pepsi i przewróciłam ją na router. W tym momencie usłyszałam jedynie odgłos tlenia się i okazało się, że rozwaliłam go. Oj! Ależ mój chłopak był wściekły. Przepraszałam go kilka razy, ale na szczęście zamówił nowy. Teraz jak coś się dzieje to go wołam, bo znając mnie znowu coś bym zrobiła.
#2014-05-19 07:59:48 

sandoval

Użytkownik

Obecnie popularne stały się routery na kartę. Powiem, że mnie to również ciekawiło. Nie chciałem być ograniczony od jakiejś dokumentacji czy firmy. Przede wszystkim chodziło mi o to, żeby mieć router, ale właśnie na kartę. Takim sposobem w każdej sekundzie miałem możliwość z tego zrezygnować i takie rozwiązanie mi podobało się. Jednak wyszło na jaw, że wcale to nie będzie takie proste. Otóż połaziłem ciutek po rozmaitych sklepach i nigdzie nie mogłem dostać takiego routera. Jedynym rozwiązaniem był net, który jak zawsze nie zawiódł mnie. Czytając najróżniejsze wiadomości o routerach, wpadłem na jakieś forum dyskusyjne, na którym ktoś wrzucił link do witryny sieciowej. Zalogowałem się tam i znalazłem się w sklepie wysyłkowym gdzie sprzedają różnorodne routery, w tym też na karty. Ja cię! Ale świetnie, kupiłem najlepszy router i po trzech dniach był u mnie. Zainstalowałem go, wsadziłem kartę i miałem ekspresowy net. Tak mi się to przypadło do gustu, że do dzisiaj korzystam z tego routera na kartę. : ) 
#2014-05-19 08:45:43 

maximus

Użytkownik

Myślę, że omawiane dyskusje na forach online są bardzo pomocne, przede wszystkim, że w krótkim czasie chcę wymienić router. Nawet wczoraj z ciekawości poczytałem o nich w sieci i zobaczyłem, że repeater wifi to świetna rzecz do ulepszenia sygnału sieci bezprzewodowej. Muszę szczerze powiedzieć, że mam coraz większą ochotę kupić sobie. Z pomocą tego nie musiałbym wymieniać routera. Pomyślę jeszcze nad takim rozwiązaniem. Sprawdzę, czy warto zakupić inny router czy tylko wzmacniacze do WIFI. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015