#2014-05-22 04:36:16 

J-23

Użytkownik

W moim domu nie rzecz nie tyczyła się awarii, co zwyczajnie sygnał z routera niewystarczająco silnie się przebijał. Przez to nie w każdym pomieszczeniu w domu połączenie miało wystarczającą siłę. Wyglądało to trochę jak starania łączenia się z Siecią przez komórkę gdzieś na wsi. Rozwiązanie kłopotu to router sim. Kupienie należytego urządzenia do mojego domu co prawda odrobinę trwało. Ale gdy już całość się udała, wszyscy domownicy mogli cieszyć konkretnym połączeniem z Internetem, jak powinno być w XXI wieku. 
#2014-05-22 06:05:53 

sandoval

Użytkownik

Ja wykorzystuję w domu vdsl2 router i jestem naprawdę usatysfakcjonowany. Aktualnie przez internet załatwiam wiele spraw, z tej przyczyny chcę, aby wszystko grało. Doskonale pamiętam, że kiedy nie było netu, latało się po mieście, wyczekując w długich kolejkach. Aktualnie jest zupełnie inaczej. Wszystko stało się dużo bardziej łatwiejsze. Z pewnością sieć posiada wiele zalet. 
#2014-05-22 08:19:39 

giant

Użytkownik

Mi zaproponowano w sklepie router modem adsl2, dlatego też takiego artykuły używam w mieszkaniu. Jestem ogromnie zadowolony z jego działania. Teraz non stop serfuję w sieci i zawieram nowe przyjaźnie. Być może w taki sposób spotkam swoją drugą połówkę. Potrafię przed monitorem spędzić wiele godzin, ale nieraz uprawiam także najróżniejsze sporty, dlatego też jestem wysportowany. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015