#2014-05-22 05:29:48 

giant

Użytkownik

Bardzo trudno powiedzieć czy szkło może być ozdobą w domu. Ja się nie zbyt znam na tych dekoracyjnych rzeczach. Dla mnie szklane rzeczy kojarzą się przede wszystkim z jakimiś drzwiami, wstawkami do regałów itp. No po prostu dla mnie posiadają funkcję użytkową. Od jakiegoś czasu miałem w myślach remont łazienki, w tym także wymianę prysznica, umywalki itp. Bardzo chciałem, żeby drzwi od kabiny były zrobione ze szkła. Z tej przyczyny musiałem odnaleźć zawodowego szklarza, który to dla mnie zrobi. Wykonałem telefon do kumpla, spytać czy może orientuje się w tym temacie. I wyszło na jaw, że Konrad trzy tygodnie temu korzystał z oferty szklarza. Poprosiłem go o adres strony WWW, a on mi wysłał Emaila zatytułowanego firma w Warszawie robiąca szkło. Zadzwoniłem do nich i zakupiłem sobie szkło. Z tego co wiem ma pojawić się u mnie za trzy dni. Mam nadzieję, że wykonali je tak jak chciałem.
#2014-05-22 08:08:44 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Według mnie szkło jest unikatową dekoracją. Mam kilka obrazów szklanych, które zachwycają nie jednego, w tym również mnie. A to wszystko dzięki pewnej witrynie sieciowej, którą odnalazłam oglądając różnorodne dekoracyjne strony. Ktoś pokazał mi ją i z ciekawości zalogowałam się tam. Okazało się, że jest ona własnością spółki Satinox, która proponuje różne usługi szklarskie, w tym też dekoracyjne. Kiedy obejrzałam ich obrazy, wryło mnie w ziemię. Coś niesamowitego. Czułam, że muszę to mieć u siebie. Zatelefonowałam do nich i zakupiłam cztery obrazy. Po tygodniu paczka znalazła się u mnie. Byłam pod wielkim wrażeniem wykonania tych obrazów. Zajęły u mnie priorytetowe miejsce w salonie. Każdy kto mnie odwiedza, pyta gdzie je zamówiłam. A ja oczywiście polecam w każdym momencie Satinox. Profesjonalna spółka szklarska proponująca w niskiej cenie swoje przedmioty szklane. Polecam gorąco! Kontakt do tej firmy widnieje na ich  

#2014-05-22 08:36:32 

sandoval

Użytkownik

Ja myślę, że warto przeznaczyć szmal na kabiny do prysznica ze szkła. Nawet w ostatnim czasie widziałem banner, gdzie był zamieszczony napis: kabiny prysznicowe Warszawa. Tego typu kabiny są obecnie trendy. Zwróciłem uwagę, że coraz więcej osób takie posiada. Mi najbardziej się podobają te wyprodukowane ze szkła bezbarwnego, ale ja przypuszczalnie ich sobie nie wstawię, bo obecnie nie mam pieniędzy.

#2014-05-22 09:50:13 

Anka_DD

Użytkownik

Ja przypuszczalnie kupię do nowego domu kabiny szklane. Niebawem pobieram się z moim Robertem. Mam jedynie nadzieję, że nam świetnie będzie we dwoje. Jego rodzice kupili nam mieszkanie i teraz musimy je jakoś wyposażyć. Sądzę że kabiny szklane będą najdoskonalszym rozwiązaniem, one są w tej chwili bardzo modne. Mam tu ulotkę o nazwie:  drzwi prysznicowe warszawa, niewątpliwie się przyda. Już trochę zaczynamy się z moim mężczyzną kłócić o wystrój naszego domu, jednakże sądzę, że w rezultacie dojdziemy do porozumienia. Odrobinę czasu jeszcze pozostało, toteż mam czas, by zdecydować w jaki sposób będzie wyglądał nasz kąt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015