#2014-03-28 09:12:47 

J-23

Użytkownik

Nasze środowisko jest bardzo mocno zanieczyszczone, ale powstało wiele spółek czy klubów, które chcą ze wszystkich sił powiedzieć ludziom, jak ważne jest to, byśmy dbali o rośliny i zwierzęta. Sam należę do klubu miłośników ekologii i mam świadomość, że trzeba robić różnorodne badania, by pokazać innym, że zanieczyszczamy ten świat. Ostatnio mieliśmy spory problem z młodzieżą, która robiła sobie pikniki w lesie. Nie rozpalali ognia, ale bardzo krzyczeli, puszczali muzykę z głośników. Dlatego postanowiliśmy wykonać projekt, który miał za zadanie pokazać każdemu, że hałasy mają bardzo zły wpływ na stworzenia leśne. Znaleźliśmy pewną witrynę online, na której zamówiliśmy analizę hałasu. Zrobiliśmy spotkanie i zaprezentowaliśmy wszystkim jak powinniśmy dbać o środowisko.
#2014-03-28 11:25:16 

maximus

Użytkownik

To normalne, że jak nie dbamy o nasze środowisko to ono jest bardzo zanieczyszczone. Kiedy ja chciałem wykonać pomiar gleby na swoich polach w celu wykopana stawu to skorzystałem z konkretnej usługi i tyle. Ktoś dawno temu oferował mi, żebym przejrzał pewną stronę internetową analizysrodowiska.pl/podstrona/pozwolenia-zintegrowane na której oferują różne rozwiązania na ochronę środowiska. Kto wie? Może później skorzystam. Na razie tego nie chcę. Dlatego nie mogę Wam doradzić i znikam stąd. Musicie poradzić sobie sami. Życzę powodzenia!
#2014-03-28 13:30:40 

Paprodziad

Użytkownik

Nie mam najmniejszych wątpliwości że środowisko jest z dużym stopniu zanieczyszczone, równocześnie zadajemy sobie pytanie, jak zapobiec dalszej degradacji. Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta. Szczególnych starań muszą dołożyć przedsiębiorstwa zajmujące sie produkcją, bowiem mają one dużo różnych odpadów. Sformułowanie: operat wodnoprawny to jest pojęcie które kojarzy mi sie z konkretnym usługodawcą. Zarządzanie przedsiębiorstwem to wcale nie jest prosta rzecz. Należy nie tylko posiadać dobrze zorganizowaną administrację ale czasami także przeprowadzać różne pomiary. Operaty wodnoprawne stanowią podstawę do ubiegania się o właściwe pozwolenia. 
#2014-03-28 14:32:38 

sandoval

Użytkownik

Problem zanieczyszczenia środowiska naturalnego dotyczy na dobrą sprawę całego świata. Są co prawda tereny mniej i bardziej zdegradowane, tak czy siak, problemy tego typu cały czas przybierają na sile. prtr to jest określenie które od razu kojarzy mi sie z konkretnym usługodawcą. Sądzę że pomiary dotyczące ochrony środowiska naturalnego to coś naprawdę istotnego. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015