#2014-06-12 22:30:37 

Paprodziad

Użytkownik

#2014-06-12 23:41:08 

Dominika Franczyk

Użytkownik

W obecnych czasach dużo ludzi bierze sobie różne wibratory. Do tego społeczeństwa też dołączyłam ja. Nie mam się czego wstydzić, gdyż uważam, że to zwykła rzecz mieć ochotę na seks. W tym momencie nie mam stałego partnera, więc jakoś muszę rozładować swoje napięcie. Najpierw nie byłam zbytnio przekonana co do takich akcesoriów, ale moja koleżanka podarowała mi broszurę na której był napis DRAXX. Podpowiedziała, że sama zakupiła sobie tam zabawki i nie narzeka. W końcu i ja kupiłam. Przyznam szczerze, że było warto. Gdy już będę miała chłopaka to wywalę te zabawki, a może jednak nie.
#2014-06-13 02:03:17 

giant

Użytkownik

Bardzo popularną zabawką stały się artykuły do anal sex. Chciałbym to wypróbować. Jeszcze przenigdy nie miałem okazji tak współżyć. Moja laska tego nie popiera. Wydaje mi się, że tutaj jest problemem to, że boi się. Patrzyłem w tym temacie wiele reportaży i dużo lasek polecało seks analny. Dałem do zobaczenia to Ewie, która była zszokowana. Nakręciłem ją na to, abyśmy spróbowali. Jeżeli coś będzie szło nie tak, to przerwiemy. Wyraziła zgodę. By ułatwić nam zadanie postanowiliśmy zakupić sobie jakieś akcesoria erotyczne. Znaleźliśmy sklep online na którym zakupiliśmy wibrator łechtaczkowy, kolorowe korki analne, We- Vibe II wibrator. Przenigdy bym nie domyślił się, że seks będzie tak bombowy. Moja ukochana, która martwiła się wspomniała, że musimy coś jeszcze wziąć. Z pomocą tych zabawek nasze życie łóżkowe stało się boskie. : )
#2014-06-13 04:08:46 

maximus

Użytkownik

Strasznie lubimy z moją kochanką próbować nowych rzeczy w alkowie. Często testujemy asortyment różnych sklepów z interesującymi zabawkami. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o wyjściu takich gadżetów jak Tenga jak również intrygujące Fleshlight. A dla mojej partnerki nieodłącznym punktem wchodzącym w skład alkowy jest niewielki wibrator dla kobiet. Nie jest to dla mnie problem, każda rzecz nadaje się dla wszystkich, a z takim podejściem nigdy w łóżku nie jest nudno. Z wykorzystaniem tych eksperymentów z różnorodnymi akcesoriami nie poznaliśmy słowa monotonia. 
#2014-06-13 04:38:11 

strzygonia

Użytkownik

Ówcześnie artykuły erotyczne stały się wymaganą częścią pożycia łóżkowego. Mnóstwo par zmierza ku nim. Powiem, że na początku byłam tym zawstydzona, ale gdy moja koleżanka wspomniała mi, że kule gejszy czy też akcesoria Tenga dają dużo doznań, doszłam do wniosku, że także powinnam sobie wziąć. Aczkolwiek chciałam najpierw się upewnić do takich zabawek. No więc napisałam w Bing Tenga EGG opinie, dające rozkosz kule gejszy, przeróżne zabawki analne. Znalazłam wiele ofert i dobrych wypowiedzi na ten temat. Spytałam mojego partnera co on uważa o tym, ale nie byłam zaskoczona jego odpowiedzią. Był zachwycony. Postanowiłam wziąć. Cóż mogę powiedzieć, Klaudia miała 100% rację. Jeszcze naprawdę nigdy nie miałam takiej radości. Czuję, że nie skończymy tylko na tych zabawkach. Marcin myśli już o czymś nowym. ; )
#2014-06-13 07:17:45 

connecting_people

Użytkownik

W moim mniemaniu nie ma nic zdrożnego w stosowaniu gadżetów erotycznych w sypialni. Wszystko, co oferuje przyjemność kochankom jest ok. My przykładowo nabyliśmy w ostatnim okresie Fleshlight. Ja prywatnie dumam nad nabyciem jeszcze przy okazji czegoś takiego jak solidny wibrator analny i ekscytujące kulki gejszy. Właściwie to wkrótce moje imieniny, kto wie, czy nie podsunę mojemu mężczyźnie czego pragnę na prezent... ? ; ) Ciekawe jak zareaguje. : D Jak widać, jesteśmy nieco nietuzinkową parą, jeśli kupujemy sobie prezenty tego typu. 
#2014-06-13 09:08:15 

sandoval

Użytkownik

Ja ostatnimi czasy zamówiłem dla partnerki kulki analne. Najpierw Magda nie była szczęśliwa z tego zakupu, jednak z czasem powiedziała, że to wspaniały pomysł, gdyż kulki dały jej ful niezapomnianych odczuć. 
#2014-06-13 11:04:36 

J-23

Użytkownik

Nie przypuszczałem, że doczekam czasów gdy otwarcie na tym forum będą poruszane tego typu tematy. No kto, żeby wymieniać poglądy w temacie czegoś, co musi być sekretem alkowy? Jakieś wibratory dla kobiet. Nie, to z całą pewnością nie jest miejsce na tego typu rozmowy. Ja w tej dyspucie na pewno nie zamierzam brać udziału. Uciekam stąd, narazie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015