#2014-06-16 09:24:01 

zmora

Użytkownik

Zamówiłam rewelacyjne tenisówki w ostatni weekend, są niezwykle wygodne i na pewno wspaniale będzie się w nich chodziło. Bardzo lubię obuwie sportowe, preferuję sportowy styl ubierania się. Natomiast nie cierpię szpilek ani złotej biżuterii. Na dobrą sprawę wcale nie powinnam oceniać wyglądu pań, ponieważ nie jestem mężczyzną ale naprawdę trudno się powstrzymać od komentarza gdy widzę jakąś kobietę obwieszoną biżuterią jak bożonarodzeniowa choinka. Ja i mój chłopak zamawiamy obuwie drogą internetową, myślę że to najwygodniejsze. Zamieście w Google hasło: clarks un circle lub geox monet to wyświetlą Wam się interesujące fotografie i opisy artykułów. Uważam że nawet jak sie posiada swoją ulubioną markę, dobrze jest czasami zainteresować się obuwiem zupełnie innego producenta.
#2014-06-16 09:38:07 

Anka_DD

Użytkownik

Ja kocham robić zakupy, i w zeszły weekend kupiłam nową parę obuwia na sezon letni. Więcej wiadomości znajduje się w necie. Będą one znakomicie pasowały do sukienki, którą sobie ostatnimi czasy zakupiłam. Ja prawie wszystkie pieniądze przeznaczam na zakupy. Czasem sobie myślę, że to nałóg. Ale jak każda kobieta kocham pięknie wyglądać. Moje pawlacze pękają w szwach. Nie cierpię tylko, gdy ktoś daje mi buty. Zazwyczaj jest to upominek nietrafiony.
#2014-06-16 11:37:23 

J-23

Użytkownik

Wydawanie ogromnych sum forsy na ciągle nowe obuwie wydaje mi się bez sensu. Za moich czasów łaziło się cały czas bez przerwy w tych samych butach i nikomu to nie wadziło. Nie lepiej sobie tą forsę odłożyć na inne przyjemności, zamiast wydawać na obuwie, które założy się jeden czy dwa razy? Fajnie, że jest coś takiego jak sklep z butami online, lecz ja nie zamierzam tam być częstym nabywcą.
#2014-06-16 12:35:04 

giant

Użytkownik

A ja chcę stwierdzić, że moja partnerka jest prawdopodobnie jakimś ewenementem. Oczywiście, ona również zdobywa obuwie, ale nie są to jakieś ogromne ilości i nie robi tego raz w tygodniu tylko rzadziej. I wcale nie odbywa się to tak, że zdobywa buciki, których potem nie nosi. Jeśli chodzi o firmy, to tak samo ma zupełnie dobrego nosa i szuka takich, gdzie jest stosunkowo niezbyt drogo. Niedawno na punkt promujący się frazą: ecco contoured i teraz stale tam realizuje zakupy. I każdy jest zadowolony, moja żona od czasu do czasu zdobywa coś ciekawego, a ja nie potykam się w domu o wypełniające szafę nowe pary bucików.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015