#2014-06-30 23:16:33 

Paprodziad

Użytkownik

Siemano ludzie! Otwieram na dniach punkcik samochodowy i potrzebuję obrabiarki do metalu. Kojarzycie sklepik co te bajery sprzedaje? Od razu przydałyby mi się też porządne noże do gilotyn. Sam znalazłem taką ofertę na regenerację sprzęgła ale ani pierdu o gwarancji i cholera wie czy się w to pchać. Weźcie się odezwijcie, bo czas ucieka! 
#2014-07-01 01:00:14 

giant

Użytkownik

Ci, którzy uwielbiają majsterkować bardzo często zamawiają jakieś nowe sprzęty. Wiem to z własnego życia. Kilka tygodni temu szukałem nowych kół zębatych. Na nieszczęście w moim mieście nigdzie nie mogłem ich kupić. Dlatego postanowiłem czegoś poszukać w necie. Oglądając rozmaite witryny trafiłem na fajną reklamę o tytule Multimasz - maszyny do obróbki metalu. Tam znalazłem super firmę, w której zakupiłem sobie sprzęty, jak też inne przedmioty. Byłem zadowolony. Po trzech dniach koła znalazły się u mnie. Z pomocą tego mogłem znowu wrócić do remontu domu.
#2014-07-01 03:32:42 

berenique29

Użytkownik

Każdy majsterkowicz co chwilę zamawia nowe maszyny. Ja uważam, że każda maszyna ma znaczącą rolę. Mnie ta sprawa nie ciekawi, bo takimi sprawami interesuje się mój małżonek. Nawet ostatnio polecali jemu jakąś witrynę online, na której można kupić różnorodne maszyny do warsztatu. Czemu by nie, może później. Na razie nie chce. Z tego co wspominał to w tym momencie ma dobrze zaopatrzony warsztat. Tak więc radźcie sobie sami. Pa!
#2014-07-01 04:21:10 

Anka_DD

Użytkownik

Dzień dobry Panom! Dzisiaj jadąc do ciotki samochodem spostrzegłam afisz: węże do chłodziwa i przyszło mi na myśl, iż rewelacyjnym prezentem dla taty na jubileusz pracy byłaby uniwersalna wiertarka promieniowa do metalu. Już od dawnych lat taka wiertarka była jego marzeniem. Jednak powiedziano mi, że takie maszyny to niemały wydatek. Niedawno też mówił coś, że jest mu potrzebny stalowy uchwyt tokarski 250 mmm, a ja jestem zielona w tym temacie. Czy ktoś wskaże mi, gdzie znajdę takie rzeczy? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki : )
#2014-07-01 06:01:20 

maximus

Użytkownik

Sąsiod mo taka kupa rukieci, że z mieszkania go baba wypieprzyła i tera trzymie wszystko w komórce. U mnie ni ma iskry do majsterkowonia. Moja Józka kweczy, że durnio ma zamiast chłopa, ale co mi z tego. Niech se sama zimnioki zbiera.
#2014-07-01 08:05:49 

zmora

Użytkownik

Ciężko mi powiedzieć jakie maszyny w ostatnim czasie znalazły się w moim mieszkaniu. Nie wiem, ponieważ takimi sprawami ja się nie ciekawię, jedynie mój facet. Ale jak sobie przypominam, kiedy mój znajomy poszukiwał jakiś noży do gilotyn to w Internecie znalazł pewną stronę online, na której kupił wszystkie potrzebne dla niego rzeczy i kłopot miał rozwiązany. Dlatego nie czaję tej rozmowy. Uważam, że są istotniejsze sytuacje na świecie do obgadania, jak na przykład afera z taśmami w naszym państwie itp. Nie rozumiem. Uciekam stąd. Powodzenia! 
#2014-07-01 08:24:42 

sandoval

Użytkownik

Wyrazy pozdrowieńcze! Wspinam się, spozieram i nie chytam! Co wy piple telewizji nie oglądacie?! W 3d śrubokrętników wszędzie, a w waszym grajdołku tyłka smarowanie. 
#2014-07-01 11:16:41 

J-23

Użytkownik

Podejmowane tematy na forach online są interesujące. Nie raz rozważałem jakie sprzęty mógłbym kupić do swojego warsztatu. Nawet niedawno odnalazłem ciekawą stronę online na której polecają wysokiej jakości sprzęty. Muszę koniecznie ją dobrze przestudiować, bo chciałbym zamówić parę rzeczy do mojego warsztatu. Tak więc, muszę to mocno przemyśleć. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015