#2014-07-02 02:48:13 

Paprodziad

Użytkownik

Siemka! Szukam prędkiej wskazówki. Dwa tygodnie temu byłem u niemieckich sąsiadów i stamtąd sprowadziłem samochód. Szukam osoby, która przetłumaczy mi z niemieckiego na polski dokumenty. Ja jestem świadomy co w niej jest, ale to tłumaczenie byłoby dla kupca wozu. Zastanawiam się gdzie znajdę takiego uznanego tłumacza. Poszukiwałem prawie wszędzie, nawet w Internecie pod słowami tłumacz przysięgły Poznań, korepetytor niemieckiego w Poznaniu, profesjonalne tłumaczenia prawnicze. Nic nie mam. Nie mam bladego pojęcia czemu tak jest. Możliwe, że nie potrafię dobrze szukać. Z tej racji piszę tu. Potrzebuję dobrego tłumacza. Moglibyście kogoś mi polecić? Proszę, dopomóżcie mi.
#2014-07-02 03:57:48 

giant

Użytkownik

Na ten moment jest multum tłumaczy. Nawet momentami nie możemy się zdecydować kogo wybrać. Jednak ja polecam spółkę Expert-lingua, którą odnalazłem w sieci. A wyglądało to tak. Poszukiwałem zawodowego tłumacza. Przeglądałem rozmaite witryny, aż wpadłem na pewną reklamówkę o tytule EXPERT-LINGUA. Wcisnąłem na nią i oglądałem jej usługi. Przyznam szczerze, że ceny były korzystne. Postanowiłem skorzystać. W ciągu czterech dni wszystko miałem gotowe. Odesłali mi pocztą elektroniczną moje umowy wraz z tłumaczeniami. Zawodowcy. Byłem pod olbrzymim wrażeniem. Cóż jeszcze mógłbym powiedzieć więcej. Ci, którzy szukają dobrych tłumaczeń powinni skorzystać z propozycji Expert-lingua. Polecam serdecznie!
#2014-07-02 04:46:47 

berenique29

Użytkownik

Często jest tak, że niektórzy dostają namiary na tłumaczy po protekcji. Tak było u mnie. Od dawna pracuję w sądzie i poszukiwaliśmy dobrych tłumaczeń. Niestety no nigdzie takiego nie mogłam odnaleźć. Wszędzie byli jacyś korepetytorzy. Już nie wiedziałam co uczynić. Powiedziałam o tym kłopocie mojej kumpeli, która powiedziała, że ma dla mnie pomysł. Następnego dnia na mojej poczcie był od niej email zatytułowany tłumacz przysięgły poznań, tłumaczenia w Poznaniu, biuro tłumaczeń z Poznania. A w tekście jego były wystukane namiary. Napisałam do nich i wytłumaczyłam jaka jest sytuacja. Dobrze wiedzieli jak mi dopomóc. Odesłałam im mailem wszystkie dokumenty i po tygodniu miałam profesjonalnie je przetłumaczone. Kamień spadł mi z serca, gdyż ścigały mnie godziny, a ja bałam się, że nic nie odnajdę. Na szczęście Marysia mnie uratowała. : P
#2014-07-02 06:16:47 

Anka_DD

Użytkownik

Moja koleżanka chodzi na kurs z języka obcego w expert-lingua. Wykonałam u nich też pare translacji i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Korepetycje odbywają się na doskonałym poziomie, a dokumenty przetłumaczono profesjonalnie. Ceny mają przystępne a ponadto są fachowcami. Szczerze polecam :-)
#2014-07-02 07:10:12 

maximus

Użytkownik

Prosto znaleźć zawodowego tłumacza. Należy tylko dobrze szukać. Ta rozmowa mnie nie ciekawi, ponieważ ja odnalazłem dla siebie ekspresowo tłumacza. Jednakże kilka dni temu doszły mnie słuchy, że mój kuzyn gadał, że odnalazł sobie korepetytora języka niemieckiego. Czemu nie, ale na razie nie chcę się uczyć języka niemieckiego. Jeśli będzie taka niezbędność to też skorzystam. Dlatego ja nie podpowiem Wam. Żegnam! 
#2014-07-02 07:18:35 

zmora

Użytkownik

Jechałam niedawno autobusem i dostrzegłam na przedmieściach miasta afisz tłumaczenia przysięgłe poznań a także biura błyskawicznych translacji - poznań, nauczycielskie lekcje z niemieckiego dla szkół podstawowych - poznań. Tak sobie pomyślałam, że dzisiaj to wszystko jest na wyciągnięcie ręki... Dawniej był problem, aby pierwszy lepszy znał coś więcej niż polski. A odnośnie meritum kwestii. Czy ktoś może mi polecić fachowca, który jest w stanie przetłumaczyć akt urodzenia z hiszpańskiego na czeski? Z góry dziękuję! 
#2014-07-02 10:01:23 

J-23

Użytkownik

Mniemam, że podejmowane tematy na forach są bardzo dobre. Nie raz namyślałem się gdzie mogę skorzystać z oferty zawodowego tłumacza. Nawet przedwczoraj czytałem w tym temacie w sieci. Muszę przyznać, że mam coraz większą chęć skorzystać z takiej propozycji. Jednak jeszcze muszę to bardzo dobrze przemyśleć, bo chciałbym być pewny czy to jest odpowiednia decyzja. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015