#2014-07-02 10:02:59 

Anka_DD

Użytkownik

W spółce mojego małżonka jakiś czas temu wspaniały zakup to zawiesia łańcuchowe. A w mojej pracy ciągle jest wiele pracy. Nieraz mam ochotę się stamtąd wynosić, lecz nie mogę, ponieważ mamy z mężem dzieciaka na utrzymaniu. Trzeba wziąć się w garść, a wówczas może wyszukam nową pracę.
#2014-07-02 12:09:59 

Paprodziad

Użytkownik

Wspaniały zakup ostatnimi czasy w moim zakładzie pracy to wciągnik łańcuchowy. Ja niebawem biorę urlop i chyba wyjadę razem z moją dziewczyną nad jezioro. Wspólnie co nieco wypoczniemy od codziennych obowiązków. Niesamowicie cieszę się na tą podróż. 
#2014-07-02 13:59:15 

sandoval

Użytkownik

W mojej spółce ostatnio kupiliśmy części do Linde. Dużo czasu spędzam w tej chwili w pracy, ponieważ robię nadliczbowe godziny. Chciałbym zarobić odrobinę więcej forsy, gdyż mi konieczna na zakup nowego lokum. Obecnie zamieszkuję wspólnie z rodzicami, co jest szalenie niekomfortowe. 
#2014-08-07 07:50:01 

J-23

Użytkownik

Dużo firm nie może pracować bez wózków widłowych. Moja również. Na nieszczęście ostatnio parę wózków mi popsuło się i byłem zmuszony na pewien czas wstrzymać pracę. Nie miałem zielonego pojęcia co począć, aż pewnego razu przechodząc ulicą dostałem broszurę zatytułowaną serwis wózków widłowych. Tak się ucieszyłem. Zatelefonowałem do tej firmy. Okazało się, że proponują w bezkonkurencyjnej cenie wszystkie wózki widłowe. Wziąłem i w końcu moja firma mogła znowu pracować. Super, że udało mi się w szybkim tempie rozwiązać ten problem. : D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015