#2014-07-02 21:16:40 

berenique29

Użytkownik

Posty: 64

Skąd:

Wiek:

Dzień dobry ; ) Lada dzień nastanie letnia pora, więc prawdopodobnie zakupię jakiś rower. Lubię na nim jeździć, lecz mój stary sprzęt zepsuł mi się ; ( Muszę starannie przemyśleć jaki rower mam kupić. Swego czasu czytałam interesujący artykuł o nazwie: cannondale trail sl 4. Dał mi wiele do zastanowienia się. Mojemu synkowi także powinnam kupić rower. Prawdopodobnie wpiszę w wyszukiwarkę: rowerki puky, sklep rowerowy Poznan, rower cervelo i w taki sposób wyszukam niedaleko jakiś znany sklep. A jakiego rodzaju rower wy zamawiacie latem? 
#2014-07-02 23:04:02 

Anka_DD

Użytkownik

Posty: 112

Skąd:

Wiek:

Wraca się zmęczoną z biura. Chcę się odrobinę rozluźnić. Zagląda na forum, a tu tak bez sensu. Myślę, że każdy rodzaj roweru nadaje się na letnie wycieczki. Nie rozumiem tej dyskusji. Kiedy ja z narzeczonym chcieliśmy zakupić sobie rowerki to nie mieliśmy dylematu z odnalezieniem fajnych modeli. Myślę, że sprawa rozwiązania. Nie rozumiem całego tego zamieszania. Znikam stąd. Bye!
#2014-07-03 00:28:28 

Paprodziad

Użytkownik

Posty: 140

Skąd:

Wiek:

Ja z narzeczoną i córcią jakiś czas temu sprawiliśmy sobie rowery. Podjęliśmy dobrą decyzję, ponieważ nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólne przejażdżki na jednośladach. Zakupy zrobiliśmy na stronie COLEX. Nie byliśmy pewni co dokładnie nas interesuje, jednak umiejętnie nam doradzono. Kurier zjawił się u nas bardzo szybko. Cała transakcja przebiegła wzorowo. Producent godny polecenia. My na pewno wróćimy jeszcze na zakupu do colex. 
#2014-07-03 03:14:42 

zmora

Użytkownik

Posty: 92

Skąd:

Wiek:

Witam. Mój Ryszard zapragnął monocyklu, a jego pani musi sprostać jego potrzebom. Mamy Zurychu dużo majętności, toteż utrafiam w coś kosztownego, pokroju: trek madone, acz trek 3900 disc także z niechęcią będzie do zaaprobowania. Proszę o pomoc, zalecam profesjonalne podejście. I żadnej chińskich plastików, iż nie chodzi o pojazd dla parweniuszy. Dziękuję.
#2014-07-03 05:47:59 

giant

Użytkownik

Posty: 137

Skąd:

Wiek:

Widziałem szyld z reklamą: rower cervelo i sklep trek i wpadłem na pomysł, że czas najwyższy na lato sprawić sobie wystrzałowy rower. Problem w tym, że kompletnie w tych sprawach jestem sto lat za murzynami. Co powinienem na początek zrobić? Jakie rowery wy sobie sprawiacie na sezon letni? Będę wdzięczny za każdy komentarz. 
#2014-07-03 08:35:47 

maximus

Użytkownik

Posty: 143

Skąd:

Wiek:

Wszystkie rodzaje rowerów są bombowe. Należy jedynie wziąć coś co nam wpadnie w oko. Dlatego ta sprawa mnie nie ciekawi, bo ja odnalazłem dla siebie super rower. Aczkolwiek ostatnio doszły mnie słuchy, że mój brat gadał, że kupił sobie rowerek górski. Czemuż nie, ale na tę chwilę nie mam takiej potrzeby. Dlatego ja nie podpowiem Wam. Żegnam!
#2014-07-03 10:59:08 

connecting_people

Użytkownik

Posty: 53

Skąd:

Wiek:

Uważam, że wszystkie rowery są w porządku. Ja tam nie brałam jakiegoś szczególnego. Mi w szczególności bardzo zależało na znalezieniu tego sprzętu w promocyjnej cenie. Tak także się udało. Któregoś razu znalazłam w sieci spółkę Colex-Rowery, która polecała najlepszej jakości rowery. Byłam usatysfakcjonowana, bo ceny mieli atrakcyjne. Wykonałam telefon do nich i zakupiłam właściwy. W ciągu trzech dni kurier przywiózł mi go. Już następnego razu wybrałam się nim do roboty. Nie dość, że trenuję swoją kondycję, to jeszcze zaoszczędziłam na paliwie. Polecam gorąco rowery przedsiębiorstwa Colex-Rowery. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015