#2014-04-01 00:38:18 

berenique29

Użytkownik

Witajcie! Pragnę z Wami podyskutować na temat rozmaitych środków transportu. Otóż w tym roku chciałabym bardzo wyjechać z psiapsiółką do Belgii. Zawsze śniłyśmy o tym, by zobaczyć to państwo. I w to lato uznałyśmy, że tak się stanie. Ogólnie już jako tako wiemy kiedy chcemy tam jechać. Jedynym problemem jest to, jaki mam wybrać środek transportu. Kaja chce samolotem, ale ja ostatnio znalazłam fajną stronę internetową, na której polecają tanie busy do Belgii. Musimy się jeszcze dobrze nad tym zastanowić. No tak czy inaczej jakoś tam dotrzemy. Poza tym chcę Was zapytać do jakiego kraju najlepiej jest pojechać busem? Czy ten środek transportu jest warty uwagi? Co uważacie w tym temacie?
#2014-04-01 03:12:45 

Paprodziad

Użytkownik

Taki środek jak bus daje możliwość dotrzeć do każdego kraju Europy. Dużo razy podróżowałem w taki sposób i muszę przyznać szczerze, że jestem zachwycony z takich rozwiązań. Sądzę, że zapłacimy o wiele mniej podróżując busami niż lecąc samolotem. Parę miesięcy temu miałem wyjazd służbowy. Z tej racji bardzo chciałem znaleźć busy do belgii. Dzięki Bogu udało mi się. Mój kolega polecił mi pewną spółkę przewozową, z której też korzystał. Wiedziałem, że to nie jest jakaś ściema. Przyznam szczerze, że byłem zadowolony z usług tego przedsiębiorstwa. Mieli bardzo korzystne ceny, jak także jechało się komfortowo oraz szybko. ; )
#2014-04-01 06:04:02 

giant

Użytkownik

W dzisiejszych czasach busem możemy wybrać się do każdego państwa w Europie. Coś tam wiem w tym temacie. Jestem dużym miłośnikiem podróży. Bardzo lubię zwiedzać, poznawać inne tradycje itp. Zwiedziłem wiele państw Europy. Za parę miesięcy pojadę do Niemiec. Wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie byłem w tym kraju. Niedawno gdzieś chyba w Internecie odnalazłem bardzo tanie busy do belgii. Czuję, że skorzystam z tego, szczególnie, że pragnę więcej kasy uzbierać na zwiedzanie. Być może uda mi się namówić moją przyjaciółkę i wybierze się ze mną. Ubiegłego roku pojechała ze mną do Belgii i była bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że tym razem również będzie mi towarzyszyła. : D
#2014-04-01 08:02:46 

sandoval

Użytkownik

Ja w sumie gdziekolwiek bym sie nie wybierał to zdecydowanie wolę podróżowanie zwykłym busem niż usadowienie sie w brudnym pociągu. A już z pewnością warto zapłacić busa jak stawiamy sobie za cel dojechanie do Holandii. Nie przepadam za podróżowaniem lecz jak rzeczywiście chce sie zarabiać porządne pieniądze to należy być ciągle przygotowanym jak ewentualność szybkiego przemieszczania się. Czasem jedna firma posiada swoje oddziały w różnych punktach kontynentu i jak się w dalszym ciągu zamierza pracować u tego samego pracodawcy, trzeba pożegnać sie z kumplami i jechać. W mojej miejscowości można skorzystać z busów do Belgii. To jest bardzo komfortowe bo znaczna ilość osób może dzięki temu dojechać bez konieczności przesiadki w określone miejsce. Zerknijcie sobie na witrynę przewozypoznan.com.pl/belgia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015