#2014-08-04 01:09:07 

zmora

Użytkownik

Ciałki! Poczuwam się zrobić trochę dziwny topic na prośbę sąsiadki. Mam świadomość, jak się to czyta: ta laska cierpi na urojenia. Wklepywałyśmy w przeglądarkach frazy: psychoterapia i certyfikowany psycholog warszawa, ale pojawiały się wyłącznie śmieszne strony z poradami real time. Kozetkowaliście się u kogoś? Podrzucicie adres?
#2014-08-04 03:07:14 

maximus

Użytkownik

Nasza mama miała jazdy kupę czasu, tabletki nie pomagały i snuła się po ścianach, aż w pewien pamiętny piątek dostała kontakt do kliniki zdrowia psychicznego w stolicy pn. INZIPiRO. Tamtejsi lekarze nareszcie trafnie ją zdiagnozowali, zalecili nowe medykamenty i za chwil kilka zaczęła żyć : ) Jeśli byście kiedykolwiek poszukiwali sprawdzonego psychologa z Warszawy, obowiązkowo do nich zakukajcie, bo po co trwonić pieniądze na felczerów?
#2014-08-04 04:55:22 

strzygonia

Użytkownik

Tata dał mi polecenie, żeby namierzyć siostrze wypróbowaną placówkę zdrowia psychicznego w Warszawie, bo praca ją wykańcza. Cichaczem wykonanałam wywiad i za sprawą rad pacjentów natrafiłam na Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości. Poszła tam raczej bez entuzjazmu, ale szybko zostało udowodnione, że gra była warta świeczki. Pracujący tam doktorzy to istotnie specjaliści. Mocne doradzam ten intytut!
#2014-08-04 06:06:06 

Paprodziad

Użytkownik

Kobity, co za banialuki tu opowiadacie?! Dobremu nastrojowi najbardziej pomaga bieganie! Ciągle w chałupie tkwią, a później w panikę wpadają, że im palma odbija! Na pole wyjść!
#2014-08-04 08:39:39 

giant

Użytkownik

Po wielu miesiącach znalazłem specjalistę o uznaniu międzynarodowym. Dziękuję wszystkim zainteresowanym za pomoc. Na pewno za niedługo was pomęczę : ) Trzymajcie się!
#2014-08-04 09:36:53 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Wujek raz się zastanawiał, gdzie mamusię wysłać, bo drzwi poharatała i wreszcie zdecydował, że do Półtuska. Ciotka Kornelia zawsze była w stanie ją okiełznać. Od tygodnia wreszcie w domu pełen luz.
#2014-08-04 11:04:17 

connecting_people

Użytkownik

Zastosowałam się do waszych rad i do tej pory bieda przechwalić. To wprawdzie parę sesji, lecz poradnia jawi się niezmiernie profesjonalnie. Ślę uściski wszystkim wam za wyciągnięcie pomocnej dłoni!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015