#2014-08-25 02:44:29 

giant

Użytkownik

Witam : ) Razem z moim kumplem pragniemy stworzyć zespół, więc jest nam nieodzowny właściwy sprzęt. Swego czasu odnalazłem w necie baner o nazwie: Pioneer DJM 900. Szalenie mnie on zainteresował. Chyba zamówię tam sprzęt, lecz nie wiem, co mi będzie nieodzowne. Mam jeszcze tutaj ulotkę, na której jest umieszczony napis: behringer eurolive b1500d-pro. Muszę koniecznie się poradzić mojego kumpla, co wybrać. A co wy myślicie, co będzie nam konieczne?
#2014-08-25 03:41:49 

berenique29

Użytkownik

Jak się chce dawać koncerty, to powinno się mieć stosowne urządzenia. Ale to nie mój temat, ponieważ ja nie znam się na takich rzeczach, ale za to mój synek brał jakieś sprzęty w Internecie. Wspominał, że udało się jemu to odnaleźć bez problemów. Wierzcie, wystarczy trochę poszperać w Internecie w tym temacie i sprawa załatwiona. Radźcie sobie sami. Powodzenia życzę. Pa!
#2014-08-25 05:09:35 

Anka_DD

Użytkownik

Co za przynudzanie! Od pewnego czasu nic się tutaj nie dzieje. Nie każda osoba zna się na urządzeniach muzycznych. Słyszałam, że mój brat gadał, że jego syn założył zespół i wszystkie potrzebne urządzenia zamawiał w sieci, ale to nie interesujący temat. Posiadam milsze tematy do rozmowy.
#2014-08-25 05:25:59 

zmora

Użytkownik

Jak musicie kupić dobry mikser itd. w niewygórowanej cenie to doradzam sklep www DJ PRO.Bierzemy w w/w już od dłuższego czasu. Wyhaczyliśmy tam m.in. Pioneer DJM-2000nexus i Pioneer DJM 750s.. W żadnym sklepie nie było takiej aparatury. W następny piątek planujemy jeszcze zaklepać Nova X 6000. Jest możliwość także wybrać się do sklepu w Wejherowie i tam zasięgnąć języka.
#2014-08-25 07:11:18 

maximus

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem bardzo ważnym urządzeniem, które powinno być w wyposażeniu grup jest Pioneer DJM. Wiem to z własnego życia. Mam ekipę od trzech lat i od dawna gramy profesjonalne koncerty. W wyniku tego bardzo zależało nam na tym, by każdy kto przyjeżdża na nasz koncert dobrze nas słyszał. Wpierw miałem kłopoty ze znalezieniem profesjonalnej spółki polecającej takie urządzenia. Jednak mój przyjaciel polecił mi pewną stronę online, która należała do spółki Dj.Pro Poznań. Tam w bezkonkurencyjnej cenie znalazłem dużo fajnych sprzętów. Wybraliśmy wszystko co nam potrzeba i zamówiliśmy. W przeciągu pięciu dni kurier przyniósł nam bezpiecznie zapakowany sprzęt. No od tamtego czasu nasze koncerty mają bardzo wysoką klasę. Ci, którzy szukają takich sprzętów powinni skorzystać z propozycji tego przedsiębiorstwa. Polecam gorąco!
#2014-08-25 08:40:44 

J-23

Użytkownik

I co jeszcze. Za komuny się chwytało skleję wyheblowaną z pnia, podłączało do zwykłej kolumny i dawało koncert. A teraz gówniarzeria musi kupować denony, ortafony i Bóg wie po jakiego kija. Ubytki w możliwościach się sprzętem nadrabia!
#2014-08-25 09:05:38 

sandoval

Użytkownik

Z całą pewnością znakomitym wyborem, aby tworzyć muzykę, jest zamówienie oświetlenia. Ja aktualnie oszczędzam siano na różny sprzęt i przypuszczalnie zmienię zakład pracy, żeby lepiej zarabiać. W owym czasie będę mógł kupić ciekawszy sprzęt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015