#2014-09-03 05:06:19 

Anka_DD

Użytkownik

Jakiś czas temu odmówił mi posłuszeństwa ekranik w mojej toshibie. Dwie ulice ode mnie otworzyli branżowy serwis notebooków samsung, nietstey technicy oświadczyli, iż mojego nie będą ruszać. Na necie znalazłam taki link czyszczenie laptopa i tą metodą ustrzeliłam niezły serwis komputerów toshiba działający na tej witrynie naprawalaptopow.pl/uslugi/wymiana-ukladu-bga/ Bez zwłoki zreperowali mój sprzęt i jestem mega szczęśliwa. Lecz z tymi serwisami to bywa strasznie. Czasami trzeba wymienić niewielką rzecz, a koszt jak za nowego laptopa.
#2014-09-03 07:29:29 

giant

Użytkownik

Notebook mi kompletnie padł. W normalnych warunkach rzuciłbym się na nowego, niestety na dany moment kaski 0 : / Interesuje mnie punkt naprawczy, który zrobi mi wymianę matrycy w notebooku jak też odnawianie klawiatury w laptopie. Skoro o tym mowa jeszcze jedna sprawa: reballing Węszę, bo szwagier się z tym buja. Więc potrzebny byłby punkt naprawczy, co nieźle wymiata. Wy podobne historie naprawialiście już? Naskrobiecie linka?
#2014-09-03 08:51:43 

maximus

Użytkownik

U mnie w sony wszystkie klawisze zaniemogły. Do pewnego momentu olewałem to, ale od wczoraj nie wytrzymuję nerwowo. Idąc do rodziców widziałem afisz serwis acer, jednak nie jestem pewien czy ze mnie nie zedrą. Myślę, że będzie konieczna naprawa klawiatury w notebooku. Macie wiedzę, ile naprawa takiej usterki może kosztować? Podpowiecie mi sprawdzony serwis netbooków? Z góry bardzo dziękuję : )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015