#2014-09-03 08:32:36 

Anka_DD

Użytkownik

Ja z reguły wybieram wyroby ekologiczne. Ostatnimi czasy mój najkorzystniejszy zakup to orzechy piorące. Mam aktualnie w domu różne wyroby ekologiczne. Uważam że warto je zamawiać. Teraz oprócz tego używam jedynie zdrowego oleju budwigowego, który piekielnie wspomaga działanie organizmu. Nieraz wybieram dla odmiany olej wytwarzany z arganii, co jest z całą pewnością dla mnie dobre, gdyż mam zbytnio wysoki cholesterol, co wpływa źle na działanie całego organizmu.
#2014-09-03 09:21:14 

strzygonia

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem ekologiczna żywność jest cudowna. Od pewnego czasu miałam wielkie problemy z bólem głowy. Rzygałam, źle spałam. W końcu po badaniach wyszło na jaw, że nie mogę jeść artykułów z glutenem. Na początku miałam kłopoty ze znalezieniem takich produktów, ale moja kumpela, która była od jakiegoś czasu na diecie zaproponowała mi pewną witrynę internetową, która była własnością sklepu sieciowego Ekoholik. Tam odnalazłam w atrakcyjnej cenie różnorodne ekologiczne artykuły. Byłam szczęśliwa, gdyż nie byłam zmuszona nigdzie indziej szukać tych rzeczy. Polecam bardzo serdecznie tę spółkę!
#2014-09-03 10:43:48 

connecting_people

Użytkownik

W końcu trafiłam na świetny adres www ! Prócz ekologicznej żywności, zaopatruję się w ekoholiku również w ekoBiżuterię. Odkąd ich poznałam jestem zdrowsza : ) Ukłony za opinie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015