#2014-09-27 00:44:38 

Paprodziad

Użytkownik

Czołem znawcy uprawy roślin! Właśnie startuję w tej dziedzinie. Jak wspomagacie wzrost roślin? Myślałem o świetlówkach CFL. W porządku? Jakie macie zdanie w ich temacie? Aaaa, no i interesuje mnie ponadto uprawa w szklarni, jak to przebiega.

#2014-09-27 02:37:20 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Myślę, że gdyby nie pozyskane przeze mnie pożyteczne porady, moje rośliny nie rozwijałyby się tak rewelacyjnie. Dlatego też apeluje do wszystkich hodowców, aby wzbogacali dotychczasową wiedzę oraz poszukiwali co raz to lepsze rozwiązania z pewnych źródeł. Ja tego typu źródło odnalazłam podczas poszukiwań w sieci internetowej wiadomości powiązanych z tematyką w rodzaju żółknięcie liści. Tak oto natrafiłam na Seedy.pl, witrynę, którą szczerze polecam zaczynającym przygodę z hodowlą, jak i zaawansowanym hodowcom.
#2014-09-27 04:49:42 

giant

Użytkownik

Specjalistyczna literatura również w takich tematach, jak np. lampy do uprawy roślin zagwarantować może znakomitą pomoc. Ja jednakże nie posiadam aż tyle gorliwości, żeby ją studiować. Chciałbym mieć dobre uprawy, jednak brak mi ochoty, żeby się nimi odpowiednio zajmować.
#2014-09-27 07:06:44 

strzygonia

Użytkownik

O wow! Przekonuję się, że sporo osób jest hodowcami! Super! Przydatne posty dla wszystkich początkujących tutaj piszecie. Zapamiętuję stronę. Sprawdzę jeszcze szczegóły (wydajne lampy HPS) i ruszam do boju! Czas pokaże, co z tego wyniknie :DD

#2014-09-27 09:36:15 

zmora

Użytkownik

ale dziś dujeeee! zawsze w tym miesiącu było podobnie? naprawdeee? :((((( smutno i łzawo. zakopałam się pod poduszkami i siedze. jeżeli bym sprawdziła temperaturę w growboxie, na sto pro by była wyższa. jednak nie przekonam się bo misie zwyczajnie nie chce. pozdrowiania dla hodowców!
#2014-09-27 10:35:29 

berenique29

Użytkownik

Ogromnie dopomóc w hodowli roślin z całą pewnością może właściwa wilgotność w growboxie. Muszę stwierdzić, że ja wcale o niej nie miałam pojęcia, aż niedawno moja kumpela doradziła mi, abym się nią zainteresowała. Obecnie moje rośliny są wspaniale ożywione.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015