#2014-10-01 06:47:17 

Paprodziad

Użytkownik

Dzień dobry ; ) Chyba będę musiał zmienić aranżację sypialni w moim hotelu. W tym momencie mamy bardzo niewygodne materace, z tego względu nasi goście często się skarżą. Ja kiedyś pływałem na statkach i pamiętam, jak przyjemnie się spało, wyposażenie statków było znakomite. W tamtym czasie nikt się nie wnerwiał na niewygodne spanie. Więcej wiadomości o tego typu wyposażeniu jest opublikowanych w necie. Muszę w tej chwili się porozglądać za jakimiś wygodnymi materacami. A być może wy możecie mi zarekomendować jakieś wygodne materace do hotelu?
#2014-10-01 08:35:43 

giant

Użytkownik

Niewątpliwie bardzo wygodne są materace nawierzchniowe na łóżka, z tego powodu zazwyczaj je zamawiam do swoich hoteli. Lada moment będę budował nowy hotel w pobliżu stolicy. Aktualnie na to jest najodpowiedniejszy moment.
#2014-10-01 09:18:05 

Anka_DD

Użytkownik

Moim zdaniem wspaniałe są materace bonellowe, dlatego że komfortowo się na nim relaksuje. Ja przeważnie je kupuję w cenionej spółce Hilding. Ona sprzedaje ponadto ciekawe wyposażenie statków. Sen odgrywa niesamowicie ważną rolę, więc powinno się zatroszczyć o jego komfort.
#2014-10-01 10:17:14 

J-23

Użytkownik

Ja najbardziej cenię materace bonellowe, toteż z reguły je wybieram. Uważam że szalenie istotne jest prócz tego łóżko do hotelu. W tej chwili w moim hotelach są doskonałe łóżka najwyższej jakości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015