#2014-10-13 08:13:55 

giant

Użytkownik

Teraz co niemiara języków jest poszukiwanych. Dawno temu szczególnie najważniejszy był angielski. W tej chwili posiadamy tłumaczy różnych. Nawet w ostatnim czasie otrzymałem kolorową ulotkę zatytułowaną tłumaczenie na norweski więc nawet ten język jest potrzebny. Ja akurat poszukiwałem tłumacza języka niemieckiego, bo kupiłem auto z tego kraju i potrzebowałem tłumaczenia umowy. Ekspresowo problem rozwiązałem, ponieważ w necie pod słowami tłumaczenia niemieckiego znalazłem multum ciekawych propozycji. Zgadałem się z jedną firmą, przesłałem im mailem umowę i w przeciągu pięciu dni już ją miałem opracowaną. W dzisiejszych czasach odnajdziemy każdego tłumacza. : P

#2014-10-13 09:31:32 

J-23

Użytkownik

W teraźniejszych czasach nieodzowny jest czeski. Niedawno, kiedy szłam na spacer, spostrzegłem szyld, na którym był umieszczony napis: tłumaczenie na czeski, zatem przypuszczalnie zaniosę tu moje listy, jakie dostałam od krewnych z Czech. W tej chwili jestem co nieco zajęta, jednak, kiedy tylko będę wolna, od razu tutaj przyjdę. Ja prywatnie bardzo żałuję, że swego czasu nie uczyłem się języków. Języki są ważne zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Od jakiegoś czasu popularny jest poza tym włoski, czasem widuję anonse pt.: tłumaczenie włoski.
#2014-10-13 09:48:14 

Dominika Franczyk

Użytkownik

Myślę że piekielnie przydatny jest na pewno język hiszpański. Ja niedawno miałam rozmaite dokumenty w tym języku, z tego względu wpisałam w Google słowo kluczowe: tłumaczenia hiszpańskiego, i tak odnalazłam cenione biuro proponujące tłumaczenia. Więcej wiadomości o nim jest umieszczonych w sieci . W tym momencie zazwyczaj korzystam z jego oferty. Ja miałam język hiszpański na uniwersytecie, jednakże w ogóle się nie przyłożyłam do niego. Powinnam oznajmić, że zupełnie nie mam głowy do języków, z tej przyczyny muszę korzystać z oferty tłumaczy.
#2014-10-13 11:46:50 

Anka_DD

Użytkownik

Jednym z najbardziej przydatnych tłumaczy jest tłumacz języka angielskiego. Racja, co niemiara osób mówi po angielsku, ale jeżeli chodzi o specjalne tłumaczenia, to nie każdy posiada taki zasób słownictwa. W moim przypadku było tak, że byłem zmuszona kogoś odnaleźć do przetłumaczenia mojej książki doktoranckiej. Byłam zmuszona ją mieć w polskim i angielskim języku. Akurat wracając z pracy do chałupy dostałam broszurę zatytułowaną angielski tłumaczenia Cieszyłam się, gdyż stresowałam się, że będę mieć dylemat z odnalezieniem fachowej oferty. Sprawdziłam w sieci podaną witrynę online z tej broszury i skorzystałam z oferty. Byłam usatysfakcjonowana. : )

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015